Navigácia

Výsledkový servis 2015/16

Obvodné a vyššie kolá súťaží

 

Súťaž
Reprezentant školy
Kategória
Umiestnenie
Úspešný riešiteľ
VL
Majstrovstvá Slovenska
Súťaž MZ CO
 

Družstvo B

Družstvo A

6. miesto

52. miesto

  Final SMZ CO MS 2016.xlsx
6. kolo okresnej

streleckej ligy

Katarína Kovalčinová
Bianka Marcinová
Matej Hajduk
Martin Jakub
Laura Popaďáková
Anna Popaďáková

Družstvo A

 

Družstvo B

2. miesto

 

9. miesto

 

Výsledková listina.pdf

Výsledková listina Okresnej streleckej ligy 2015-2016 - Trebišov.pdf

Okresné kolo
Súťaž MZ CO
Družstvo A
Družstvo B
Družstvo C
1. miesto
2. miesto
7. miesto
  Výsledková listina.doc
Okresné kolo
Slávik Slovenska
Blažena Marcinová 3.A 1. kategória 1. miesto   Okresná súťaž - výsledky.pdf
Obvodné kolo
Biologická olympiáda
Antolik Peter 6r.
Čisárik Peter 5r. 
E botanika
E zoológia
9. miesto
11. miesto
 
5. kolo okresnej
streleckej ligy
Katarína Kovalčinová
Bianka Marcinová
Matej Hajduk
Valér Tóth
Družstvá
4. miesto
 
4. kolo okresnej
streleckej ligy
Katarína Kovalčinová
Bianka Marcinová
Matej Hajduk
Laura Popaďáková
Anna Popaďáková
Valér Tóth
Družstvo A
 
 
Družstvo B
2. miesto
 
 
5. miesto
  Výsledková listina.pdf
Okresné kolo
Matematickej
olympiády
Topoľovská Katarína
Borov Matúš
Čisárik Juraj
Z6
Z7
Z8
4. miesto
11. miesto
8. miesto
ÚR
 
ÚR
Okresné kolo
Fyzikálnej 
olympiády
Macko Ján 9r.
Čisárik Juraj 8r.
Tóth Valér
Vincler Dávid
E
F
G
G
5. miesto
6. miesto
6. miesto
8. miesto
ÚR
 
ÚR
ÚR
 
Okresné kolo
Chemickej olympiády
Macko Ján 9r.
Popaďáková Anna 9r.
D
D
4. miesto
10. miesto
ÚR
ÚR
Obvodné kolo
Dejepisnej
olympiády
Antolík Dušan 6r.     
Antolík Jaroslav 6r.
Podraný Martin 8r.     
Figeľ František 8r.
Vincler Dávid 7r.
Macko Ján 9r. 
F
F
D
D
E
C
14. miesto
15. miesto
12. miesto
14. miesto
11. miesto
5. miesto
 
 
 
 
 
ÚR
Obvodné kolo
Matematickej olympiády
Macko Ján 9r.
Čisárik Peter 5r.
Z9
Z5
11. miesto
7. miesto
 
ÚR
Pytagoriáda
obvodné kolo
Ševčíková Alexandra 3r.
Baranová Karin 4r.
Čisárik Peter 5r.
Antolík Jaroslav 6r.
Borov Matúš 7r.
Čisárik Juraj 8r.
P3
P4
P5
P6
P7
P8
4. miesto
10. miesto
4. miesto
28. miesto
6. miesto 
16. miesto
 
 
ÚR
 
 
Výsledková listina OK PYT P3-P8_2016.xls
3. kolo okresnej
streleckej ligy
Katarína Kovalčinová 7r.
Matej Hajduk 5r.
Bianka Marcinová 7r.
Laura Popaďáková 8r.
Anna Popaďáková 9r.
Valér Tóth 7r.
Družstvo B
 
 
Družstvo A
2. miesto
 
 
5. miesto
 
Obvodné kolo
Olympiáda zo SJL
Popaďáková Anna 9r.
C
6. miesto
 
OK Technickej olympiády
Minďár Marek 7r.
Jakubec Jakub 7r.
Tóth Valér 7r.
A
A
B
4. miesto
4. miesto
1. miesto
 
 

Výsledková listina A.pdf

Výsledková listina B.pdf

Okresné kolo
Streľba
zo vzduchovky
Čisárik Juraj 8r.
Popaďáková Laura 8r.
Popaďáková Anna 9r.
Tóth Valér 7r.
Hajduk Matej 5r.
Kovalčinová Katarína 7r.
Marcinová Bianka 7r.
Marcinová, Hajduk, Kovalčínová
Popaďáková L., Čisárik, Popaďáková A.
st. žiaci
st. žiačky
st. žiačky
ml. žiaci
ml. žiaci
ml. žiačky
ml. žiačky
ml. žiaci - družstvo
st. žiaci - družstvo
1. miesto
4. miesto
6. miesto
4. miesto
8. miesto
1. miesto
2. miesto
1. miesto
 
4. miesto
 

Výsledková listina jednotlivci.pdf

 

 

 

Výsledková listina družstvá.pdf

2. kolo okresnej
streleckej ligy
Laura Popaďáková 8r.
Anna Popaďáková 9r.
Valér Tóth 7r.
Bianka Marcinová 7r.
Družstvá
2. miesto
 
Výsledková listina.pdf
Výtvarná súťaž
Zdravý životný štýl
Hazugová Lívia 5r.
4
2. miesto
 
Okresné kolo vo 
florbale žiakov
 
Družstvá
3. miesto
  Vyhodnotenie.pdf
1. kolo okresnej
streleckej ligy
Laura Popaďáková 8r.
Anna Popaďáková 9r.
Valér Tóth 7r.
Matej Hajduk 5r.
Družstvá
2. miesto
 

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Hlavná 462, Parchovany
    Hlavná 462, 076 62 Parchovany


  • +421 056 668 47 81
    0915 867 741



Fotogaléria