• iBOBOR

• Gratulujeme!!! Lukáš Bača je úspešným riešiteľom informatickej  súťaže iBobor !!!! Super Lukáš!

• Adventný veniec

• Chystáte sa na veľké upratovanie?

Plánujete výmenu starých vianočných girlánd a ozdôb za nové?

STOP!  NEVYHADZUJTE ICH!

Radšej ich zrecyklujte . Prineste ich k nám do školy a my z nich vyrobíme krásny nadrozmerný adventný veniec.

Vopred Vám ďakujeme, že pomáhate vytvárať krásne veci a zároveň chránite našu prírodu.

Spoločne s deťmi sa pokúsime vytvoriť najkrajší a nadrozmerný adventný veniec.

Termín zbierky : 27. 11.2023

• Burza informácii 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Burza informácii 2023.

Burza informácii stredných škôl

Čo je nové na trhu práce a s tým súvisiaca ponuka štúdia na stredných školách v okrese Trebišov a Michalovce, tak to sa mali možnosť dozvedieť naši deviataci na Burze informácií stredných škôl 26.10.2023 v estrádnej sále MsKS v Trebišove. A aj podľa slov výchovného poradcu túto šancu využili naozaj na výbornú. Vyskúšali si rôzne zručnosti, ktoré ponúkajú jednotlivé stredné školy- vedomostnú online súťaž z angličtiny, v ktorej obstáli dievčatá naozaj so cťou. Vyskúšali si svoju silu, ale i presnosť streľby, v odbore, ktorý pútal asi najväčší záujem- ochrana osôb a majetku. Skutočnú pochvalu si však deviataci zaslúžia za svoju snahu využiť túto burzu a dozvedieť sa čo najviac o nimi preferovaných odboroch.