•

Školský parlament sa bude snažiť každý mesiac zorganizovať a uverejniť nejakú aktivitu, na ktorej sa môžu zúčastniť všetci žiaci.  Všetky novinky budú visieť na tabuli školského parlamentu pri kategórii Aktuality.

Aktuálne na mesiac december:

• 6. 12. – Mikuláš

Žiaci deviateho ročníka sa postarajú o veselú oslavu sviatku Mikuláša. Pripravte si básničky a pesničky.

• Vianočná burza

Posledný deň vyučovania pred vianočnými prázdninami sa organizuje vianočná burza, ktorá sa koná v školskom klube.

Aktuálne na mesiac október:

• Október - mesiac úcty k starším

Školský parlament znova organizuje akciu - Október, mesiac úcty k starším.

Prosíme preto všetkých, aby sa podujali a zapojili do tejto aktivity tak, ako minulý školský rok – vyrábaním pozdravov.

Do pozdravu nakreslite svoju ilustráciu a napíšte text s témou úcty k starším.

• Jesenné výstavky v triedach

Triedy si pripravia jesennú výzdobu triedy, príp. si ozdobia lavicu (jesenné plody, ovocie, slama, lístie) Termín- do konca mesiaca október. Fantázii sa medze nekladú !