Pondelok 17. 12. 2018

Sme na Facebooku

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Počítadlo

• Boli sme na Dukle.

• Aj naši deviataci a ôsmaci sa snažili o čo najlepší výsledok na prípravnom testovaní :).

• Naši piataci sa riadne zapotili...

• Vážení rodičia ! Vzhľadom na to, že sme ukončili rozsiahlu rekonštrukciu telocvične, Vás chcem informovať o následných podmienkach jej využívania. Žiaci musia mať športovú obuv určenú LEN na vstup do telocvične a to s nie tmavou podrážkou. Táto obuv sa nesmie použiť ani na hodinách Telesnej a športovej prípravy na cvičenie v exteriéru - vonku. Je veľké riziko nalepených kamienkov v podrážkach a následné poškrabanie palubovky. Som si vedomý zvýšeného nároku na vybavenie Vašich detí, ale dúfam, že pochopíte tieto podmienky.

• Telocvičňový trakt je v rekonštrukcii. Predpokladaný dátum používania je od 5.11.2018

• Dňa 27.9.2018 o 15,30 sa uskutoční celoškolské združenie rodičov žiakov našej Základnej školy. Tešíme sa Vašu účasť!

• Školoviny
    25. 6. 2018

Práve vyšlo nové číslo nášho časopisu Školoviny. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Projekt

Na našej škole sa realizuje projekt  "VZDELÁVANÍM PEDAGOGICKÝCH ZAMESTNANCOV K INKLÚZII MARGINALIZOVANÝCH RÓMSKYCH KOMUNÍT